Club-dag nieuwe stijl, 29 augustus 2026

Club-dag nieuwe stijl – 29 augustus 2026

Op zaterdag 29 augustus stond de jaarlijkse club-dag op het programma. Dit jaar in een andere vorm dan we de afgelopen jaren gewend waren. In plaats van een dag naar  Sauerland werd de club-dag dichter bij huis georganiseerd. Vanuit Dinxperlo vertrokken de deelnemers voor verschillende fietsroutes in de omgeving.

Voor de racefietsers waren er twee routes uitgezet: een tocht van 90 kilometer en een langere route van 142 kilometer.

Ook de gravelrijders konden hun hart ophalen met een mooie route van 100 kilometer. Daarmee was er voor iedere deelnemer een passende uitdaging.

Onder prima weersomstandigheden gingen de fietsers op pad. Iedereen kon de route op zijn eigen tempo rijden en onderweg volop genieten van de omgeving. De verschillende afstanden boden daarbij voldoende keuze, zodat zowel de recreatieve fietser als de meer fanatieke kilometervreter aan zijn trekken kwam.

In de loop van de middag kwamen de deelnemers weer terug in Dinxperlo. Rond 16.00 uur waren de meeste fietsen weer terug en was er tijd om even bij te komen en zich op te frissen. Want hoewel de fietsdag erop zat, stond het tweede deel van het programma nog te wachten.

Vanaf 17.30 uur werd er bij het scoutinggebouw van de Saksenheerd in Breedenbroek een barbecue georganiseerd, deze werd verzorgd door landwinkel Smits uit De Heurne en de catering was in handen van de WTC. Met een drankje in de hand en een goed gevulde barbecue werd er gezellig nagepraat over de routes, de omstandigheden en natuurlijk de belevenissen onderweg.

Zoals altijd leverde dat de nodige verhalen op. De ene route bleek toch wat langer dan verwacht, terwijl anderen vooral genoten hadden van de mooie omgeving en het samen fietsen. Uiteindelijk ging het natuurlijk niet alleen om de kilometers, maar vooral om een gezellige dag met elkaar.

We kunnen dan ook terugkijken op een zeer geslaagde clubdag. De nieuwe opzet is goed bevallen en heeft laten zien dat een sportieve en gezellige club dag ook dichter bij huis prima georganiseerd kan worden.

Met deze eerste editie van de Club-dag nieuwe stijl is een mooie basis gelegd voor de komende jaren. Samen fietsen, elkaar ontmoeten en na afloop gezellig napraten: ook dat is waar de WTC voor staat.

Voor wat foto’s klik HIER.